HABERLER 17 Haziran 2016
KEÇİÖREN'DE KARS ARDAHAN IĞDIR ETKİNLİKLERİNE KATILDIK
KEÇİÖREN'DE KARS ARDAHAN IĞDIR ETKİNLİKLERİNE KATILDIK

Yüksel BİNİCİ 17 Haziran 2016 Cuma günü Ankara Keçiören Belediyesi tarafından 7?nci Uluslararası Ramazan Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Azerbaycan Gecesine katıldı.

Kalaba Kent Meydanı?nda gerçekleştirilen geceye Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı, Kültür ve Turizm eski Bakanı Yalçın TOPÇU, Kars Milletvekili Selahattin BEYRİBEY, Ankara Milletvekili Nevzat CEYLAN, Kayseri Milletvekili Hülya NERGİS, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK, Azerbaycan Büyükelçiliği Müsteşarı Ramil GURBANOV, Azerbaycan Sumgayit Belediye Başkanı Sultan ASADOV, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı ZAFER ÇOKTAN, Kars-Ardahan-Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş da katıldı.

Açılışın ardından Kars Ardahan Iğdır Evi?nde misafirlerimize Âşıklarımız Mustafa AYDIN ve Muhlis DENİZER?in sazları ve sesleri eşliğinde yöresel lezzetlerimiz Kars Kaşarı, Kars Ketesi ikram edildi.

Gecede Azerbaycan?dan gelen Segah Mugun Müzik Grubu Azeri türkülerinden oluşan bir konser verdi. Türkülere protokol heyetindekiler ve vatandaşlar ellerindeki Türk ve Azeri bayraklarını sallayarak eşlik ettiler.