Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
* Alanları Doldurmak Zorunludur
Orhan ALTINAYOrhan ALTINAY from İzmir
Sevgili meslektaşım, başarılı çalışmalarınızı takdirle karşılıyor, başarılarınızın devamını diliyorum.
Erdinç SARIGÖLErdinç SARIGÖL from Antalya
Sevgili devrem Yüksel Binici deyince Hapşırınca ortalığı yıkan sakin dobra bir insan aklıma geliyor.Umarım siyaset seni bozmaz;yolun açık olsun.
Korkut ORANKorkut ORAN from Bakü
Değerli abicim Azerbaycan ellerinden saygılar sevgiler...
YILMAZ YAVUZYILMAZ YAVUZ from Artvin
KITMETLİ KARDEŞİM; SENİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEBRİK EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. 2'NCİ HUDUT BÖLÜK KOMUTANLIĞI SİVİL MEMUR YILMAZ YAVUZ SELAMLAR
Didem BİNİCİDidem BİNİCİ from Ankara
SEVGİLİ BABACIM ,Seni kutlar,çalışmalarının devamını dilerim.
Mükerrem ALADAĞMükerrem ALADAĞ
Sevgili Kardeşim Yüksel Bey; Öncelikle vebsiteniz nayırlı olsun.Bugüne kadar tanıdığım en harika,azimli ve işini layıkıyla yapan güzide insalardan birisiniz.Sizi yürekten kutluyorum. Yolunuz açık,Allahüteala yar ve yardımcınız olsun...
mustafa döndermustafa dönder from Uşak
Yüksel bey;sizi tanımaktan onur duydum,BÜYÜK TÜRKİYE SEVDALISI olarak meslektaşımla aynı duyguyu paylaştığım için ayrıca gururluyum.İnşallah birlikte BÜYÜK TÜRKİYE sevdasını geniş kitlelere ulaştırırız.sevgi ve selamlar. DP BANAZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ.
Muharrem ÇAKMAKMuharrem ÇAKMAK from İSTANBUL / Çamlıca
Sevgili devrem öncelikle web siteni gezdim ,hayırlı olsun. Siyasi hayatında da TSK'daki gibi başarılı olacağın inancı içersindeyim . Kendine iyi bak bu arada yakın zamanda kutlayacağımız kurban bayramını ailenle sağlık ve mutluluk içerisinde geçirmenizi temenni ederiz. Çakmak ailesi.
Selçuk İÇERSelçuk İÇER from İstanbul
Sn BİNİCİ çalışmalarınızı yakından izliyorum.Çaba ve gayretleriniz memnuniyet vericidir.Sınıf bilincine ulaşmış meslektaşımız olarak plan proje önerilerinizi lütfen kamuoyuyla paylaşıp bilgilendiriniz.Başarılarınızın devamını dilerim..
Polat ÜründülPolat Üründül from Ankara
Sayın başkanım İnternet sayfanız hayırlı olsun. Umarım birlikte daha nice çalışmalara imza atacağız. İnancınız ve Çalışma arzunuz bizlere ilham oluyor.. Sevgiler .
Bedri PamukBedri Pamuk from Kayseri
Web sitesi açmış olman beni çok sevindirdi tebrik ederim, çünkü sen o güzel çalışmalarını araştırmalarını bizlerle paylaşıyor olacaksın bu çok güzel Başarılar Güzel İnsan.
Orhan KayaOrhan Kaya
Yaşamın, özellikle de birlikte yaşamın belirleyicisi olan, insanlığa yol gösteren siyasi çalışmaların, siyasetin içinde olarak gerek kendi gerekse üyesi olduğunuz toplumunuz için yaptıklarınız yapacaklarınızın en büyük göstergesi? Bir ömür boyu sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle?
Ersen GÜRPINARErsen GÜRPINAR from İzmir
Saygıdeğer,meslektaşım,kardeşim, Sizler bizlerin gururusunuz;Sorunlarımızı yazmama gerek duymuyorum sizlerde tahakküme varan haksızlıkları yaşadınız; Bunun tek nedeni ülkemizde sosyal demokratik hukuk devletinin tüm kurum ve kuralları ile yerleşmemesidir. Siyaseti sizler gibi özverili,bilgili kararlı kişiler yaparsa hak ettiğimiz demokrasi ile birlikte sorunlarımızda çözülecektir. Size başarılar diliyor,sevgi ve saygılar sunuyorum
Günay SÖKERGünay SÖKER from Tekirdağ
Emekli Astsubay arkadaşlarımın Türkiye'nin siyasi yaşamında var olmaya başlamaları gurur verici.Başarılar diliyorum, Allah yar ve yardımcın olsun.
ABDİL GÜVENABDİL GÜVEN from ESKİŞEHİR
Sevgili meslektaşım sizi tanımaktan onur duydum .Görevinizde ve çalışmalarınızda,başarılar dilerim.SEVGİNN VE SELAMLAR
İsmail Adil ŞAHİNİsmail Adil ŞAHİN from Kayseri
Tanımaktan onur duyduğum güzel insan...Hayat yolunda başarılar diliyorum.Selam ve muhabbetle...
Hüseyin PEHLİVANLIHüseyin PEHLİVANLI from Ankara
Sn Yüksel BİNİCİ,örnek şahsiyeti,yüksek onur,vizyonu,öngörüsü çok önemlisi güvenilir kimliğiyle yaşamımda tanışmaktan ve arkadaşı olmaktan gurur duyduğum bir meslektaşım ve dostumdur.O yaptığı herşeyin en iyisini yapmaya kodlanmış bu camia bu ülke için her zaman ön saflarda olmasını arzuladığım bir kişidir.Daha nice güzel etkinliklerde ve çalışmalarda görme dileğimi iletir yaşamında kimliğiyle özdeşleşmiş başarılarının devamını temenni ederim.
Hüseyin PEHLİVANLIHüseyin PEHLİVANLI from İSTANBUL
Camiamızdan bir arkadaşımızın böyle görevlere gelmiş olmasından duyduğum mutluluğu ifade etmek istedim. Görevinizde başarılar diler,saygılar sunarım.
Eyüp SAĞLAMEyüp SAĞLAM from Manisa
Sayın başkanım saygıdeğer devrem;öncelikle web siten hayırlı olsun. Siyasi hayatında da Allah yüzünü kara çıkarmaz inşallah.Demokrat partinin ve astsubayların daima sesi olacağına inanıyorum , başarılar diliyorum. Eyüp SAĞLAM E.İs.Kd.Bşçvş. Demokrat Parti Salihli ilçe Yönetim Kurulu Üyesi
Ali KILINÇAli KILINÇ from Ankara
Hayırlı uğurlu olsun... Başarılarınızın devamı dileğiyle...
Hasan AŞANHasan AŞAN from Ankara
Sayın BİNİCİ; Web siteniz hayırlı olsun.Buradan tüm Türkiye sevdalılarına ulaşmanız dileği ile her zaman yanınızda olduğumu belirtmek ve Tüm kalbimle sizi ve camianızı desteklediğimi isterim.
Hüseyin AlparslanHüseyin Alparslan from Ankara
Değerli Başkan Sevgili Arkadaşım; Öncelikle web siten hayırlı olsun.Tüm kalbimle sizi destekliyor yapmış olduğunuz görevinizde başarılar diliyorum.Sağlık mutluluk esenlik diliyorum.
Mustafa Savaş EVRANMustafa Savaş EVRAN from Balçova/İZMİR
Sayın Meslektaşım. Siyasette sizin gibi yürekli meslektaşlarımıznı görmek biz emekli astsubayların hayalidir.Siyasette kazanacağınız başarı bizler için gurur kaynağı olacaktır.Desteğimiz sizinle.Sağlıklı kalın,sağlıkla kalın.Sevgi ve saygılar
Ayhan BAYIRLIAyhan BAYIRLI from Ankara
Sn BİNİCİ;web sayfanızın hayırlı olmasını dilerim.Türk siyasi hayatında yeni bir yüz,yeni bir soluk olarak özellikle emekli astsubayların sorunlarına eğilmedeki katkılarınızla çok büyük mesafeler gidileceğini umuyorum. Sizi şimdiden tebrik eder başarılar dilerim.
İsmet OVALIİsmet OVALI from İzmir
Kardeşim Yüksel sevgili devrem çalışmalarını ve azmini takdir ediyorum ve seninle gurur duyuyorum.Başarılar diliyorum.
Yücel BİNİCİYücel BİNİCİ from Antalya
Sevgili Kardeşim; Ülkesi ve milleti adına düş kuranların ve kurduğu düşler uğruna can feda edenlerin yolunda sahtekarlar, zorbalar, hırsızlar, soysuzlar, namussuzlar pusudadır, saldıracaklardır hem de kalleşçe, hem de vahşice ama dişlerinin geçmeyeceğini, güçlerinin yetmeyeceğini biliyorum. Girdiğin bu çetin yolda arkandayız, beraberiz, biriz. Başaracağını biliyorum, en kısa sürede başarmanı diliyorum. Yolun açık olsun...
Meliha BİNİCİMeliha BİNİCİ from Ankara
Yüksel Bey , Web Sayfanız hayırlı olsun,başarılar dilerim.İnşallah emeğinizin ve çalışmalarınızın karşılığını görürsünüz.
İsmail KEMAHLIİsmail KEMAHLI from Kandahar / Afganistan
Hayırlı uğurlu olsun. Allah yolunuzu açık etsin.
Çağlayan GÖKHANÇağlayan GÖKHAN from Ankara
Yüksel abi tebrik ederim, başarılı çalışmalarına bu güzel siteyi de ekleyerek bize kaliteni göstermiş oldun. Gelecek çalışmalarında da bu başarılarının devamını dilerim......
Murat AKSOYMurat AKSOY from Ankara
Yüksel abi web sayfan hayırlı olsun. Başarılarının devamını dilerim....
Melih ÇETİNKAYAMelih ÇETİNKAYA from Ankara
Web Siteniz hayırlı uğurlu olsun Yüksel Başkan.Başarılarınızın devamını dilerim.Ülkemizin sizin gibi dürüst,özverili ve çalışkan siyasetçilere ihtiyacı var.