Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yaz

 
 
 
 
 
 
 
 
* Alanları Doldurmak Zorunludur
FatihFatih from Çanakkale
Sayın abi çalışmalarınızı en içten destekliyorum, astsubay başlangıç derecesi ile ilgilenmenizi talep ediyorum ,saygılar
MEHMET KAÇMAZMEHMET KAÇMAZ from ANKARA
Çalışmalarınızından dolayı sizleri tebrik ederim. Yapılacak olan seçimlerin Vatana, millete ve Asb. toplumuna hayırlı uğurlu başarılar sizinle olsun.
mehmet kartalmehmet kartal from ankara
TEMAD yeni dönem çalışma gurubu temad başkan adayı,sn.Y.ÜKSEL BİNİCİ başkanlıgında,istişare ve birifing toplantlarına hızla devam ediyor.amaç..temad üyesine yeni bir umut, yeni bir BAŞKAN olmak, GÜÇLÜ BİR BAŞLANGIÇ HERŞEYDİR....Çünkü bir şeye nasıl başlarsanız devamı genellikle öyle gelir.............insanı harekete geçiren GÜÇ işten gelrse kalıcı olur.......
Yunus SakaryaYunus Sakarya from Ankara
Çıkmış olduğunuz yolda başarılar diler Allah yar ve yardımcınız olsun AKAPDER Yönetim kurulu başkanı
Metin AngıMetin Angı from Balıkesir
Yüksel başkanım, çalışmalarınızı memnuniyetle takip ediyorum. Ekibinizde daha önce beraber çalıştığım çok değerli arkadaşım Adnan Gültekin'i de görünce sevindim. Başarılar diliyorum.
Erdal YAZICIErdal YAZICI from İZMİR
Size ve camiamıza hayırlı uğurlu olsun.İnşallah Allahın da yardımıyla muvaffak olursunuz ve Astsubayların haklarını ve saygınlığını alma ve artırmada yolunuz ve bahtınız açık olsun.Siyasi, sosyal ve askeri çevrenizin ne kadar geniş olduğunu biliyorum ve takip ediyorum.Bunları akıllıca kullanıp sonuca ulaşma konusunda keskin zekanızın da farkındayım.Allah yar ve yardımcınız olsun.
ErdalErdal from AYDOĞDU
İstişare neticesinde çıkılan yol; hayırlı yoldur.. birlik yoludur, kazançlı yoldur... bahtın açık olsun kardeşim.
HarunHarun
Önceden TEMAD daki verimli çalışmalarınızı yakinen biliyorum.Şimdi ise siyasi alandaki azimli ve başarılı çalışmalarınızı da sosyal medyadan takip ediyorum.Çeşitli alanlarda yürütmekte olduğunuz projelerin ve siyasi alandaki mücadelenizin ülkemize ve milletimize faydalı olacağı kanaatindeyim.Temennim siyasi mücadelenizde arzu ettiğiniz hedefe ulaşmanızdır.Azimli çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ediyor yolunuzun açık olması temennisi ise başarılar diliyorum.
Osman Nuri BOZKURTOsman Nuri BOZKURT from ANKARA
Başarılı çalışmalarınızı yakından takip ediyor ve sizlere kolaylıklar diliyorum.
Vefa ZamanıVefa Zamanı
Adaylığa geçtiğinde aday olduğu partiye oy kazandıracağı net bir isim YÜKSEL BİNİCİ.
Mustafa TUNÇBİLEKMustafa TUNÇBİLEK
GİRDİĞİNİZ BU KUTLU MÜCADELEDE ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.SADECE CAMİANIZ DEGİL, BİZ GÖNÜL DOSTLARIDA YANINIZDAYIZ. DUALARIMIZ VE DESTEGİMİZ SİZLERLE.PARLAMENTODA BİZLERİ'DE TEMSİL EDECEĞİNİZE İNANIYORUZ. BAŞARILARILI ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ.HAK VE HALK YANINIZDA OLSUN İNŞALLAH.
Mehmet KIRDEMİRMehmet KIRDEMİR
GOOGLE ARAMA MOTURUNDA YÜKSEL BİNİCİ YAZDIĞINIZDA YÜZ SEKSEN BİNİN ÜSTÜNDE SADECE KENDİSİYLE İLĞİLİ REFARANS-HABER VAR.EMEKLİ ASSUBAYLAR DERNEGİ ÇALIŞMALARI, ARAŞTIRMACI YAZARLIĞI, SİYASİ ÇALIŞMALARI. HAK VE ADALET MÜCADELİSİ ÇABALARI. TÜM BU UĞRAŞ VE MÜCADELE ARENASINDA TEMİZ KALMIŞ HALKTAN BİRİ.DÜRÜST VE ÇALIŞKAN İNSAN. ADAYIMIZ SN YÜKSEL BİNİCİ. ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.SEVGİLİ KARDEŞİM.
elif KIRDEMİRelif KIRDEMİR
Yüksel bey sizi TEMAD GENEL BŞK YRD Döneminizdeki başarılı ÇALIŞMALARINIZDAN İTİBAREN TAKİP EDİYORUZ.ÇIKTIGINIZ BU YOLDA BAŞARILAR DİLERİM. YOLUNUZ VE BAHTINIZ AÇIK OLSUN.DESTEGİMİZ SİZİNLE
HÜSEYİN GÜLOĞLUHÜSEYİN GÜLOĞLU from ANKARA
ÇOK KIYMETLİ MESLEKTAŞIM;ÖNCELİKLE MİLLETİMİZE VE CAMİAMIZA HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN. ÇIKTIĞIN BU YÜCE YARADAN YAR VE YARDIMCIN OLSUN.TEMENNİM ŞU DUR Kİ YÜCE ALLAH HER ZAMAN DOĞRU DÜRÜST İNSANLARIN YARDIMCISI OLMUŞTUR. HİZMET YOLUNDA YOLUNUN AÇIK OLMASIDIR.MESLEK YAŞAMINDA DA OLDUĞU GİBİ ÇIKTIĞIN BU YOLDA DA İNSANLARA FAYDALI İŞLER YAPACAĞINA YÜREKTEN İNANIYORUM. YOLUN AÇIK OLSUN BAŞARILAR DİLERİM.
Danış ÇobanDanış Çoban
Astsubaylar buğüne kadar her platformda haklarını arama noktasında seslerini duyurmaya çalıştılar.Önemli mesafe kaydedildi. Türkiye'in önemli STK larından olan TEMAD ın TBMM'inde temsil edilmesi önemlidir. Siyasi fikir,düşünce,gözetmeksizin Mecliste temsil edilmek önemlidir. TEMAD genel Bşk Yrd.Sn Yüksel Binici'nin Meclis yolunda adım atması önemlidir. Cesaretinden dolayı kutlar, Başarılar dilerim
Mehmet KIRDEMİRMehmet KIRDEMİR
YAPTIKLARI YAPACAKLARININ. GARANTİSİ DESTEKLERİMİZLE DAHA FAZLASI MECLİSTE
Danış ÇobanDanış Çoban
TEMAD Emekli Astsubaylar Derneği emekli, muvazzaf astsubayların aileleri ile birlikte bir milyon kişiyi aşkın gittikçe büyüyen Türkiye'nin önemli STK ları arasındadır.Hak arama noktasında yogun caba sarf etse de TBMM'inde bizzat temsil edilmesi olmazsa olmazlardandır.Bu davaya gönül ve emek veren TEMAD Genel Bşk Yrd. Sn.Yüksel Binici'n Meclis yolunda adım atması camia adına önemlidir. Siyasi fikiriniz düşünceniz farklı olabilir. Ortak davanız aynı.Siyasi Parti gözetmeksizin TBMM' inde temsil edilmek öncelikli tercihleriniz olmalıdır. Deneyim tecrübe birikime sahip Sn.Yüksel Binici'yi cesaretinden dolayı kutlar.Başarılar dilerim.
muzaffer ergözmuzaffer ergöz from ankara
Hayat geçicidir, para geçicidir, şöhret geçicidir. geçici olmayan sadece dostluk ve bir başkasına el uzatmadır. işte bunların tarifini Yüksel Binici'de bulabilirsiniz. Hayatları boyunca başkasına el uzatmayanlar bu gün milletvekilliği için meğer milleti ne kadar seviyorlarmış ta biz onları bilememişiz. Oysa Yüksel yaşamının her dalında, her karesinde başkası için yaşadı. O bir elbeyidir.. Eğer toplum kazanacaksa Yüksellerle kazanacaktır. O nedenle yolun açık olsun Yüksel BİNİCİ...
metin kurcakmetin kurcak
Sayın milletvekili adayım Yüksel bey inşallah sizleri milletvekili olarak görürüz. saygılarımla.
Vefa BirliğiVefa Birliği
Yalnızlığı birbiriyle paylaşan Vefalı Dostlar; Bu meslek gurubu kendisine sahip çıktığında başarı kaçınılmazdır. Bu meslek temsilcisinin meclise girmesi için en uygun zaman, bu seçim zamanıdır. "http://www.milletvekili.tv/ankara-milletvekili-adaylari" bu linke hergün girerek Assubay adayları destekleyelim.. link hergün için destek tıkı kabul etmektedir.
ERDAL KANDEMİRERDAL KANDEMİR
SAYIN BAŞKANIM ALLAH HAYIRLI UĞURLU ETSİN İNŞALLAH MECLİSTE MİLLETVEKİLİ OLARAK GÖRÜRÜZ SAYGILARIMLA.
Mustafa ÇOBANMustafa ÇOBAN
Sayın meslektaşıma başarılar dilerim. Biz Astsubayları TBMM' de temsil edecek haklarımızı arayacak ve koruyacak siyasetçilere ihtiyacımız vardır.Orduda astsubayların büyük bir çoğunluğu AK Partiye oy verirler ama renklerini belli etmezler. TBMM YOLUNDA YOLUN AYDINLIK, BAHTIN AÇIK OLSUN ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN ...
sedat ekinçisedat ekinçi
Hayırlı uğurlu olsun. Allah yolunu açık etsin amcacım, Başarılarının Devamını Dilerim. Adana'da, Ankara'da, İstanbul'da, İzmir'de Kars'ta, her yerde çalışmalarına destek veriyor ve sizinle iftihar ediyoruz.Allah muvaffak etsin.
Erdal ŞİMŞEKErdal ŞİMŞEK from Ankara
Yüksel bey muazzaf ve emekli arkadaşlarımızla ilgili yapmış olduğunuz girişimlerinizi gururla takip ediyorum.bu güne kadar bizlerle ilgili konularda gerek maaş gerek özlük hakları olsun sizin kadar ilgilenen olmadı.emeklerinizin karşılını alacağımıza sonuna kadar inancım tamdır.Allah yar ve yardımcınız olsun.elimden bir şey gelecekse herzaman desteğe hazırım,inşallah birsonraki seçimlerde hem milletimin hem hemşehrilerimin hemde camiamızın vekili olursunuz.sizin bizleri en iyi endürüst ve onurlu şekilde TBMM de temsil edeceğinize inancım ve inancımız tamdır.Saygılar Sunarım.
Murat KAYAMurat KAYA
Sayın Başkanım Allah hayırlı uğurlu etsin. Ankara'ya en ideal ve en çalışkan bir aday adayısınız sizi mecliste görmek istiyoruz.
Mehmet KIRDEMİRMehmet KIRDEMİR from ADANA
Yıllar yılı mağdur edilen ötekileştirilip kimsesiz ve sessizliğe mahkum edilen büyük astsubay camiasının bir ferdi olarak partinizin sessizlerin sesi kimsesizlerin kimsesi olacağınızı umut ediyor, ilerlediğiniz bu yolda başarılar dilerim.Bu yolda YÜRÜRKEN YALNIZ DEGİLSİN
İbrahim ERİbrahim ER from ADANA
DEĞERLİ MESLEKTAŞIM;ÇIKMIŞ OLDUĞUN BU KUTLU YOLDA RABBIM YAR VE YARDIMCIN OLSUN.TEMENNİM HİZMET YOLUNDA YOLUNUN AÇIK OLMASIDIR.MESLEK YAŞAMINDA DA OLDUĞU GİBİ İNSANLARIN GÖZÜNE DEĞİL,ÖNÜNE IŞIK TUTAN ÖZELLİĞİNİN DEVAM EDECEĞİNE OLAN İNANCIMI BELİRTİR,BAŞARILAR DİLERİM.PARTİLİ PARTİSİZ DEMEKSİZİN YANINIZDA OLDUĞUMUZU TÜM SAMİMİYETİMLE İFADE ETMEK İSTİYORUM...
M.İLKAY GEZİCİM.İLKAY GEZİCİ
Sevgili abiciğim çıkmış olduğun bu kutlu yürüyüşte başarılar dilerim.Bu kadar kariyerden sonra milletvekilliği adaylığın geç kalınmış bir karar.İnşallah bu güne kadar ki başarılı askeri yaşantı ve sivil toplum çalışmalarından elde ettiğin tecrübelerini tüm ülkemize ve meclis çalışmalarına yansıtırsın.Allah utandırmasın.Allah muvaffak etsin.
Necati biniciNecati binici
Amca oğlu adaylığın hayırlı uğurlu olsun yaptığın tüm çalışmalarda başarılar dilerim. Yanında olduğumuzu bilmeni isterim, aile olarak senin yanında ve arkandayız, yolun açık olsun.
osman biniciosman binici from adana
İlk başta adaylığın, ülke ve millet adına hayırlara vesile olur İNŞALLAH. Çıktığın bu yolda Allahım utandırmasın. Ben ve ailem olarak her zaman yanında ve arkandayız, bu süre zarfında yapacağın tüm çalışmalarda başarılar dileriz, yolun açık olsun.
Abdullah BiNiCiAbdullah BiNiCi from İstanbul
SAYIN YÜKSEL BİNİCİ ÇIKMIŞ OLDUĞUN BU YOLDA MEVLAM YAR VE YARDIMCIN OLSUN. Bizlerde tüm arkadaşlarımızla birlikte aday adaylığın ve adaylığın süresince sürekli destek olacağız ve çalışacağız. Bu güne kadar yapmış olduğunuz başarılı çalışmalar, bundan sonra da başaracağınızın göstergesidir.
Ahmet BiniciAhmet Binici from İstanbul
Hayırlı uğurlu olsun. Allah yolunu açık etsin amcacım, Başarılarının Devamını Dilerim. BİNİCİ Ailesi Adana'da, Ankara'da, İstanbul'da, İzmir'de Kars'ta, her yerde çalışmalarına destek veriyor ve sizinle iftihar ediyor.Allah muvaffak etsin.
Erdal AydoğduErdal Aydoğdu from Ankara
Askeri ve siyasi konularda benkrauntu yüksek olan Yüksel Binici'nin başarıları geçmişinde sabittir.... Siyaset ve insan üzerine yaptığı deneme ve çalışmaları olan Yüksel Binici Beyfendi; Askeriye ve siyasette geçerli bir isimdir. Arkasında hafife alınmayacak kitlesi olan yüksel binici bu kitle tarafından takip edilmektedir... Talip olduğu partiye ek değer katacağı nettir. Aday olduğu parti bu farkı görecektir.
Özcan ERDALÖzcan ERDAL from Ankara
Çalışmalarını yakından takip ettiğim ve başarılarına inandığım için TEMAD üyesi oldum.Siyasette de bu başarılarını devam ettireceğine inanıyorum.Tanıdığım birçok arkadaşımda benim gibi düşünüyor. BİR MİLYON oya sahip Asb.camiamızdan milletvekili çıkarmak ve mecliste bizi temsil etmesini istiyoruz.O isimde tecrübesiyle sn.Yüksel BİNİCİ'dir.Yolun açık olsun.
muhammet savsarmuhammet savsar from Kars
Sayın Yüksel bey vermiş olduğunuz hizmetlerinizin bundan sonrada Meclis çatısı altında devam etmesini görmekten büyük gurur duyacağım. Yolunuzun ve bahtınızın açık olmasını dilerim. Allah yar ve yardımcınız olsun.
Celal ÇelikCelal Çelik from Ankara
Adayımız BİNİCİ, Seçimde birinci, Ankara için değer, Ankara için bir inci. Hep birlikte Yeni Türkiye, Sen de katıl bu gemiye, Sen de katıl barışa, sevgiye. Hayırlı olsun.
Emir DEVEREmir DEVER from KAYSERİ
Yıllarca başarılı bir şekilde vermiş olduğunuz hizmetlerinizin bundan sonrada Meclis çatısı altında devam etmesini görmekten büyük gurur duyacağım. Yolunuzun ve bahtınızın açık olmasını dilerim. Allah yar ve yardımcınız olsun.
Mustafa TufanMustafa Tufan from Samsun
Değerli Meslektaşım,TEMAD bünyesinde yapmış olduğunuz çalışmaları yakından takip eden biriyim.Yıllarca mensubu olduğumuz meslek grubunun hakları için mücadele verdiniz,bu mücadeleyi şimdi de meclis çatısı altında sürdürme isteğinizi yerinde buluyor ve destekliyorum.başarılarının devamını diliyorum
Nihat GÜRLEKNihat GÜRLEK from Ankara
KARDEŞİM TÜRKİYE EMEKLİ ASSUBAYLAR DERNEĞİNDE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK BU GÜNE KADAR CAMİAMIZA YAPMIŞ OLDUĞUN KATKILARDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. T.B.M.M. BİZ ASSUBAYLARIN HAKKINI SAVUNACAĞINA İNANCIM SONSUZDUR.SENİ MİLLET VEKİLLİĞİ YOLUNDA CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUM.BAŞARILAR DİLİYORUM. RABBİM YARDIMCIN OLSUN.ÇIKMIŞ OLDUĞUN BU KUTSAL YOLDA SANA BAŞARILAR DİLİYORUM.
Ramazan BUĞRULRamazan BUĞRUL from ADANA
Bir silah arkadaşımı mecliste görmekten onur duyacağım. Bir astsubayın olmadığı meclisten astsubayların hakları için çalışma beklemek yersizdi, umarım bundan böyle bizi de temsil eden bir arkadaşımız mecliste olacak. Allah yolunuzu açık eylesin.
HATİCE ŞARKİHATİCE ŞARKİ from ADANA
ADAYLIĞINIZ HAYIRLI OLSUN.YOLUNUZ AÇIK ŞANSINIZ BOL OLSUN.BAŞARILI ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.
Ömer Faruk ÇetintaşÖmer Faruk Çetintaş from sivas
Hayırlı ve uğurlu olsun.Çıktığınız bu yolda Allah muvaffakiyet versin. Ülkemizin ihtiyacı sadece milletvekili değil Ülkemizin sorunlarını bilen tanıyan yaşayan gerçek Türkiye ve hizmet aşığı bir milletvekilidir.Ömrünü hizmette geçirmiş hizmet etmiş şahsi istek ve arzularının peşinde koşmayan dik duran gerektiğinde yumruğunu masaya vuran, çıktığı yolda yanındakilere güvenip arkasına bakmadan daima ileriye bakan bir milletvekili...Yüksel BİNİCİ.
Ahmet AKBALAhmet AKBAL from ankara
Yirmi beş yıldır tanıdığım arkadaşım, dostum Sayın Yüksel Binici, her konuda başarılı olduğun gibi Türkiye Büyük Millet Meclisine girmek üzere çıktığın bu yolda da başarılı olacağına inanıyorum ve sana başarılar diliyorum yolun açık olsun.
Önder ŞAHİNÖnder ŞAHİN from ankara
TEMAD çatısı altında yapmış olduğunuz başarılı çalışmalarınızı Parlamentoda sürdüreceğinizden eminim, sizi yürekten destekliyorum, başarılarınızın devamını diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun..
SERVET KAHRAMANERSERVET KAHRAMANER from ESKİŞEHİR
Değerli Meslektaşım,TEMAD bünyesinde yapmış olduğunuz çalışmaları yakından takip eden biriyim.Yıllarca mensubu olduğumuz meslek grubunun hakları için mücadele verdiniz,bu mücadeleyi şimdi de meclis çatısı altında sürdürme isteğinizi yerinde buluyor ve destekliyorum.Çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere başarılar diliyorum. SERVET KAHRAMANER RE'SEN EMEKLİLER DERNEĞİ BŞK.
Sabri ÇEVİKSabri ÇEVİK from İZMİR
Değerli Kardeşim;Hayırlı ve Uğurlu olsun.İNŞALLAH seçilebileceğin bir sıralama olması dileğindeyim.Yaptığın hizmetleri biliyoruz,TEMAD'ın yuvan olduğunun da farkındayız.YOLUN AÇIK OLSUN.
Doğan uysalDoğan uysal from bursa
Bir silah arkadaşımı mecliste görmekten onur duyacağım. Bir astsubayın olmadığı meclisten astsubayların hakları için çalışma beklemek yersizdi, umarım bundan böyle bizi de temsil eden bir arkadaşımız mecliste olacak. Allah yolunuzu açık etsin.
Sunay cicekSunay cicek from İSTANBUL
mekli Astsubaylar derneğinde gösterdiğiniz başarılı çalismalarinizin miletvekiliğinde de devam edeceğinden şüphemiz yoktur adayliğinizin size, ailenize ve meslektaşlarımıza hayırlı olsun.
Bekir Metin BUDAKBekir Metin BUDAK from ANKARA
Sevgili devrem; Camiamız için yaptığın özverili ve faydalı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.Adaylığının hayırlı ve başarılı olmasını dilerim.
Seyfettin BogazliSeyfettin Bogazli from ANKARA
Değerli Yüksel Binici Bey efendi Allah çıktığınız bu yolda sizi muvaffak eylesin. Siz gibi değerli insanların mecliste bizi temsil etmesi gereklidir ve gerekçesi ise sizin şu ana kadar yaptığınız araştırmalar hem tarihimiz hemde geleceğimiz için. Örneğin sarikamis sehitleri için yaptığınız araştırmalar ve oluşturduğunuz eserler örnektir. Allah yar ve yardımcınız olsun.